Kategorie

Informacje

Witamy w naszym sklepie internetowym !

Jak powszechnie wiadomo każda kobieta uwielbia się podobać i pragnie z każdym dniem być coraz piękniejsza. Elementem dopełniającym urodę, idealny wygląd, piękny strój, nieskazitelny makijaż jest biżuteria. 
Biżuteria stanowi nieodłączną część kobiecej garderoby.
FHU "SILVEX" - właściciel sklepu "Moje Bijou" zajmuje się sprzedażą biżuterii srebrnej próby 925 oraz biżuterii sztucznej od 1997r. Jesteśmy firmą rzetelną i profesjonalną. Dokładamy wszelkich starań, aby nasi Klienci (zarówno Panie,jak i Panowie) byli w pełni usatysfakcjonowani dokonanymi w naszym sklepie zakupami. Sprzedajemy biżuterię nowoczesną i elegancką, czarującą i piękną, biżuterię na każdą okazję - na śluby, przyjęcia wieczorowe, studniówki i tą "nie tylko od święta".

    

Oferujemy Państwu biżuterię, którą każdy chce mieć!

W ofercie sklepu znajdują się wyroby srebrne próby 925 (w tym kolczyki, łańcuszki, naszyjniki, zawieszki, bransoletki, pierścionki, obrączki, komplety i inne) oraz biżuteria sztuczna.
Każdy wyrób jest nowy, ometkowany.
Jeśli zdarzyłoby się jednak, że nie byliby Państwo usatysfakcjonowani zakupami w naszym sklepie, dajemy Państwu możliwość zwrotu towaru. Zapewniamy naszym klientom możliwość zwrotu zakupionej biżuterii w ciągu 10 dni od daty jej nabycia BEZ PODANIA PRZYCZYNY. (Warunkiem zwrotu towaru jest pisemne poinformowanie nas o podjętej decyzji zwrotu oraz „niezmieniony” stan towaru, tj. biżuteria nie może mieć jakichkolwiek śladów używania, musi być zapakowana w oryginalne opakowanie wraz z nienaruszonymi metkami. Przedmiot musi zostać odesłany wraz z towarzyszącym mu paragonem – a w przypadku faktury VAT – z podpisaną fakturą korygującą).


FHU „SILVEX” Zbigniew Sowiński
42-200 Częstochowa
ul. Sportowa 94a m 12
NIP: 5731741475
Regon: 241953182

biuro@mojebijou.pl
tel. 506-943-591